Apple’ın Hangi Cihazları Duyuracağı Belli Oldu

Apple’ın Hangi Cihazları Duyuracağı Belli Oldu

Hangi Telefonlar Tanıtılacak

Yeni iPhone’ların adlarını bildiğimizi düşünüyoruz, IOS firmware e teşekkürler bunun için . Apple’ın üç yeni telefonuna iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X (Steven Troughton Smith aracılığıyla) denilecek.

8 ve 8 Plus, alt segmentli LCD telefonlar olurken, iPhone X yüksek beklentiler ile neredeyse çerçevesiz OLED modeli olacak gibi. Gösterilen isim, günün erken saatlerinde, Face ID ve Animoji gibi yeni özellikleri, yeni duvar kağıtlarını ve LTE Apple Watch’ı teyit eden söylentiler arasına katılıyor.

%100 kesin olmamak ile birlikte, şu ana kadarki en iyi söylentiler ve bunların doğru olduğuna çok eminiz. Elbette, Apple, bu özelliklerin lansmanında fikrini son anda alacağı kararlar ile değiştirebilir. Ama bu kadar sızdırılmış bilgi ve görüntüler karşısında çok marjinal bir karar olurdu.

Birkaç hafta önce, kılıf üreticilerinden cihazların iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone Sürümü olarak adlandırılacağını istihbarat aldığını duyduk. Öyleyse bu masalın 2 / 3’ü doğruydu.

Yeni Telefonlarda Bizi Neler Bekliyor

Son dedikoduları kaçırdıysanız, iPhone 8 ve 8 Plus’ın mevcut iPhone 7 ve iPhone 7 Plus üzerinde mütevazi bir yükseltme yapması beklenirken, aynı genel endüstriyel tasarımın korunması bekleniyor. Cam sırtları, yeni A11 yongası ve endüktif bir Qi şarj yastığı aracılığıyla kablosuz şarj etme özellikleri bu dedikodular arasında yer alıyor.

‘IPhone X’ çoğu insanın iPhone 8 olarak adlandırdığı şey; Bu, 5.7 inçlik OLED ekranın mevcut 4.7-inç iPhone 7’den sadece biraz daha büyük yeni bir telefon  olacak gibi. Birden fazla sızıntıyla gösterildiği gibi, cihaz, dört tarafta da ekran bulundurup minimalize edilmiş bir çerçeve yapısı ile ön kamera, kulaklık ve 3D sensörleri barındırabilir.

Alt katmanlı telefonlarla eşleşecek şekilde yükseltilmiş iç parçaların yanı sıra Face ID’yi yeni bir biyometrik kimlik doğrulama mekanizması olarak Touch ID  yerine içerecek. Muhtemelen OIS desteği hem yükseltilmiş kameralar, geniş açılı telefoto lensler hem de 4K @60 FPS de olacak, ayrıca kablosuz şarj ve daha fazlasını da içerecek. IPhone X’in OLED ekranı, inanılmaz derecede yüksek kontrast ve siyah renk seviyeleri sağlayacak ve aynı zamanda gerçekten çerçeveli olmayan bir cihazın illüzyonuna yardımcı olacak.

Üst seviye iPhone X’in de True Tone’u desteklediği ve bir kullanıcının ekrana ne zaman baktığını ve bakmadığını anlamak için 3D sensörleri kullandığına inanılıyor. Kullanıcı ekrana bakıyorsa, iPhone X ekranı otomatik olarak karartmayacak.

Ayrıca bugün 3D sensörlerin, Animoji adı verilen Messages uygulamasında yeni bir iletişim türünü sağlayacağını öğrendik. Bu iPhone X  özelliği özel yüz ifadelerini yakalayan ve kendi sesinizi kullanan emoji yapmak için 3D kamera sensörlerini kullanıyor.

IPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in yanı sıra, Apple’ın hücresel yetenekleri ve 4K Apple TV ile 12 Eylül’de yeni bir Akıllı Saat duyurmasını bekliyoruz.

 • BUFF iPhone 8 Plus / 7 Plus Darbe Emici Ekran Koruyucu Film

  Fiyat: 149,90
 • İndirim!

  BUFF iPhone 8/7 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film

  Fiyat: 159,90  149,90
 • İndirim!

  BUFF iPhone X Darbe Emici Ekran Koruyucu Film

  Fiyat: 149,90  129,90

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: