Galaxy Note 8 Harika, Keşke Piyasaya Çıkmasaydı !

Galaxy Note 8 Harika, Keşke Piyasaya Çıkmasaydı !

Galaxy Note 8 , Yoksa S8 ++ mı?

Galaxy Note 8, muhtemelen Samsung için yılın en iyi telefonu ve nedenini görmek için kapsamlı Galaxy Note 8 incelememizi okuyabilirsiniz. Bununla birlikte, telefon piyasaya, en azından Samsung biraz daha inovatif fikirlerle gelene kadar çıkmamalıydı.

Neden Samsung’un en iyi telefonunun yapılmaması gerektiğini iddia ediyorum? Çünkü şu anda Galaxy Note 8 temelde daha büyük bir Galaxy S8 sürümüdür. Galaxy S ve Galaxy Note tasarım ve özellikleri ile daha büyük bir S8 modeli almak gibi bir sonuca yanaşıyor.

Note 8 lerde neler yeni?

Galaxy S8 zaten çok büyük bir telefon ve Plus modeli daha da büyük. İlk Piyasaya çıkışından bu yana Stylus kalemi ile Note modelinin imzasını göz ardı edersek , Note 8’in Galaxy S8’de bulunmayan bir özelliği var ikili kamerası .

Samsung, bu yıl Galaxy S8’de çift kamera satmak istedi ve bu tür prototipler yaptı. Ancak sonuçta bunu yapmamayı seçti ve Galaxy Note 8 ile piyasaya sunmak için altı ay daha bekledi.

Galaxy S ve Galaxy Note taraftarları şu anda düşünüyorlar mı? Gelecekteki Notlar yalnızca aynı yılın Galaxy S modeline kıyasla önemli bir yeni özellik ortaya çıkarmayacak mı? Gelecek yıl söylentileri, Note 9’un ekranın altında bir parmak izi algılayıcısına sahip olacağını söylüyor ve Galaxy S9’un sensörü hala arkada.

S Serisinde Neden Stylus Kalem Olmasın ki?

Evet, kalem her zaman Note ve S çizgileri arasında bir türev oluşturacaktır. S Kalemini ve özelliklerini önemini küçümsüyor değilim. Kalem ve özel yazılımları kullanışlı ve çok hayranları var. Ancak Galaxy S8’de de Note 8’de olduğu gibi S kalemi yapılamaz mı?

Unutmayalım Samsung, Note 8 ile diğer göz kamaştıran Galaxy S8 özelliklerini düzeltmedi veya geliştiremedi ; buna güvenlik açıklarından biri olan yüz ve iris kilidini açma da dahil olmak üzere bir çok durum yaşandı.

Galaxy Note’un çok az farkla bir Galaxy S kopyası olması gerekiyorsa, neden sadece kalemi Galaxy S + sürümüne dahil edilmedi ? Evet, biliyorum, hepsi sonuç olarak  her sonbaharda yeni iPhonelara karşı yarışıyor.

Note’un hala harika bir geleceği var diye söylenmişti, sanırım bu Samsung onu daha muhteşem olmasını sağladığı sürece gerçekleşebilir.

  • İndirim!

    Buff Galaxy Note 8 5D Glass Ekran Koruyucu

    Fiyat: 189,90  149,90

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: