iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak? Fiyatlar, Dedikodular, Özellikleri, Renkleri ve Sızmış Resimleri

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak? Fiyatlar, Dedikodular, Özellikleri, Renkleri ve Sızmış Resimleri

APPLE iPhone 8’in piyasaya sürülmesi için kendini hazırlıyor – ilk iPhone sürümünden on yıl sonra.

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak? Söylentiler hala bir 3D kamera, Samsung S8 ile rakipsiz sonsuzluk ekranı ve her alıcı için ücretsiz AirPod gibi yeni özelliklerde dolanıyor. İşte şimdiye kadar bildiğimiz şeyler …

IPhone 8’in fiyatı ne kadardır?

Söylentilere göre, yeni akıllı telefonun düşündüğünden çok daha uygun fiyatlı olabileceği söyleniyor. Küresel finansal hizmetler devi UBS’den bir analist olan Steven Milunovich, Apple’ın fiyatlarının iPhone 7 ile aynı fiyatta kalması bekleniyor. O, amiral gemisi iPhone 8’in yaklaşık 682 £ olan 850 dolardan başlayacağını söyledi. Milunovich, Mac Rumors tarafından yayınlanan bir raporda şunları yazdı: “Bazı algıların aksine, Apple fiyatları oldukça rekabetçi bir şekilde. “Apple, üst düzeydeki rakiplerine yakın” Pro / Plus “ürünleriyle giriş seviyesi ürünlerini orta pazarda konumlandırmayı seviyor.” Ancak diğer uzmanlar, İngiltere’de bir iPhone 8 satın almanın 850 Sterlin’i aştıklarını tahmin etti.

Ve bir başka rapor fiyatın 1.000 sterline kadar çıkabileceğini öne sürdü. DailyPost’ a göre, 10. yıl dönümü akıllı telefonunun 256GB depolama alanı, artırılmış gerçeklik teknolojisi, 3D sensörler ve yüksek kaliteli OLED ekranı olacağı bildirildi.

IPhone 8 ne zaman satışa sunulacak?

Apple’ın, iPhone 8’i, büyük yeni ürünlerin yıllık sonbahar lansmanı ile uyumlu olarak Eylül 2017’de piyasaya sürmesi bekleniyor. Tim Chef, Tim Cook’un 12 Eylül’de sahip olması gereken ürünü ortaya çıkaracağını öne sürdü. Söylentilere göre, Apple’ın yeni “Uzay Gemisi” merkezi Steve Job Theatre’da gerçekleşecek ilk olay olabilir.

Mac4ever’a göre,  2016’da iPhone 7, 16 Eylül’de piyasaya sürüldü, bu nedenle benzer bir Eylül ayı ortası tarihi büyük olasılık olarak görünüyor. Hiçbir şey doğrulanmadı, ancak Apple her yıl aynı programa sadık kalma eğiliminde. IPhone 5, 5S, 6, 6S ve 7, birbirini izleyen yılların Eylül ayında başlatıldı.

Bununla birlikte, Economic Daily News’e göre teknik sorunlar, sıcak şekilde ön görülen kıvrımlı ekran ve 3D kamera ile “teknik sorunlar” nedeniyle haftalarca gecikebilir. Diğer söylentiler, mobil cihazın yeni parmak izi alıcısının gecikmelerinin, en erken Ekim ayına kadar ertelenebileceği anlamına geldiğini ileri sürdü. Bununla birlikte, pahalı cihazın zamanında ve Eylül sürümüne hazır olduğuna inanılıyor.

IPhone 8 ne ile gelecek?

JP Morgan’ın analistleri, iPhone 8’in Apple’ın serin kablosuz kulaklıklarından Airpods’un ücretsiz bir çiftiyle geleceklerini bildirdi. Apple İnsider tarafından görülen bir brifingde uzmanlar Airpod’un ücretsiz bir bonus olarak gelmesini önerdi. Ancak, iddia doğrulanmadı ve kablosuz kulaklıkların 159 £ ‘lık maliyeti ve iFans’ın Apple Store’dan bir çift satın almak için altı hafta beklemesi gerektiği yönündeki büyük talep nedeniyle “olası olmayan” olarak nitelendirildi. AirPods, telefon görüşmelerinde konuşmanıza ve müzik dinlemenize olanak tanır

IPhone 8’in yeni özellikleri neler olacak?

Yaklaşan iPhone 8’in sahip olacağı yeni özellikler hakkında bir sürü söylenti var. Bunlara yüz tanıma teknolojisi ve yeni ekran ve kamera dahildir. Ve Apple fanatikleri, iPhone tasarımının “yeni resimleri” nin çevrimiçi sızdırılmasından sonra erimeye başladı. Analistler, iPhone şarj kablosunun kulaklık girişi ayaklarının arkasından gelebileceğini ima etti – düz 101 numaralı odaya. Sızdırılan kablosuz iPhone şarj yastığının fotoğrafları, Çin sosyal medya sitesi Weibo’da paylaşıldı.

IPhone 8 ne çağrılabilir?

Apple, sıradan isimlendirme geleneklerinden büyük bir kopuklukla sonraki akıllı telefonunu iPhone X’i aramayı planladığı yönünde söylentiler dolaşıyor. Şimdiye kadar, her yeni iPhone’a mantıklı bir mantıksal isim verildi, ancak Apple bazı model numaralarından sonra tuhafı silmekteydi. Tech Radar tarafından yapılan bir brifingde Cowen ve Company’nin analisti Timothy Arcuri, tedarik zinciri kaynaklarının yeni mobil cihazlar için bir isim değişikliğine dayandığını söyledi. İnternet sitesi, “Bazıları mantıklı, aynı anda telefonun yüksek statüsünü vurgulayan ve iPhone’un onuncu yıldönümü olma şansını veren, 10 kişilik bir Roma rakamı olan X’tir” diyen bir isim.

IPhone 8 neye benzeyecek?

IDrop tarafından hazırlanan bir rapora göre, telefon iPhone 7’den daha büyük, ancak 7’lerden daha küçük olacak ve 5.65 x 2.79 x 0.298 inç ölçülecek. Apple’ın henüz onaylamamasına rağmen, iddia edilen “planlar” Çin sosyal medyasında mitingler yapıyor. Tasarım, ön tarafta “Dokunmatik KİMLİK” düğmesinin görüntüleneceğini ve cihazın mevcut modelle aynı tür ev düğmesini ve parmak izi tarayıcısını kullanacağını önermektedir. Apple İnsider tarafından gönderilen aşağıdaki cıvatadaki diyagramlardan birini görebilirsiniz. Bir Apple uzmanı tarafından üretilen, “sızdırılmış planlara” dayandırdıklarını iddia eden diğer görüntüler, yaklaşan akıllı telefonun sanatçısının izlenimlerini gösteriyor. Resimler, gadget’ın bıçak ağzının zevkini önermek için ikiz lensli dikey bir kamera gösteriyor. Ayrıca, telefonun önünün tamamen bir ekranla örtülmüş olduğunu ve görünür bir parmak izi algılayıcısının olmayacağını gösteriyorlar. Resimler doğruysa, bu, sahiplerin özel bir tarayıcı yerine ekran üzerindeki rakamlarına basarak telefonun kilidini açacakları anlamına geliyor. Apple İnsider, cihazın üç renk seçeneğinden biri olan “bakır altın” daki “iddia edilen” iPhone 8 “tasarım kuklası ile yakın çekimi gösteren bir videonun nasıl yüklendiğini bildirdi.

Kaç tane iPhone 8 modeli olacak?

MacRumors tarafından yapılan bir pazar analizi notuna göre, iPhone 8’in üç farklı versiyonu olacak. Premium versiyon, OLED ekranlı 5.8 inçlik bir model olacakken, iki TFT-LCD ekranlı model olacak – 4.7 inçlik ve 5.5 inçlik bir versiyon. Nota göre, en küçük 4.7 inçlik modelde çift kamera Optik Görüntü Bozulma Teknolojisi yokken daha büyük ve daha pahalı modeller olacak.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: